• ZVÝŠENIE POPLATKU ŠKOLNÉ

• Dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 1. apríla 2023 sa na základe nového VZN č. 4/2023 mestskej časti Bratislava - Petržalka zvyšuje suma školného na 75 EUR/mesiac na jedno dieťa. Za druhé a ďalšie dieťa sa uhrádza 37,50 EUR.

Celé znenie VZN č. 4/2023 nájdete tu:

• ZVÝŠENIE POPLATKU ZA STRAVU

• Dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 1. januára 2023 sa na základe nového VZN č.11/2022 Mestskej časti Bratislava - Petržalka zvyšuje suma stravného v materskej škole.

Príspevok zákonného zástupcu dieťaťa MŠ za každý stravovací deň je 2,50 EUR:

Režijný poplatok zostáva nezmenený 12 EUR.

desiata 0,60 EUR,

obed 1,40 EUR,

olovrant 0,50 EUR.

• PROJEKT ALTÁNOK

• Dňa 14. októbra 2022 sa zrealizovala montáž nášho vytúženého altánku v areáli školského ihriska MŠ Holíčskej 50.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať v prvom rade p. Farkašovskej, ktorá sa podieľala veľkou časťou na tomto projekte cez poslanecké priority. Taktiež ďakujeme za súčinnosť mestskej časti Bratislava - Petržalka.

Detičkám aj celému kolektívu MŠ robí altánok obrovskú radosť :)

• PROJEKT ČERSTVÉ HLAVIČKY

• V Júni 2023 sa našej MŠ znovu podarilo vyhrať 1. miesto v projekte ČERSTVÉ HLAVIČKY od spoločnosti Kaufland. V mene MŠ by sme sa chceli poďakovať za každý jeden hlas rodičom a všetkým, ktorí hlasovali za našu MŠ. Vďaka tomu budú mať naši škôlkari zabezpečené čerstvé ovocie aj zeleninku počas celého školského roka 2023/2024.

• RODIČOVSKÁ BRIGÁDA

• Koniec školského roka 2021/2022 sme zakončili rodičovskou brigádou - maľovaním oplotenia školského dvora. V mene MŠ sa chceme všetkým zúčastneným rodičom veľmi pekne poďakovať, že skrášlili našim škôlkarom školský dvor, kde tak veľmi radi trávime čas :)